Ból brzucha po ćwiczeniach po laparoskopowym usunięciu wyrostka robaczkowego

Witam, 20 stycznia mialam wycinany wyrostek laparoskopowo. Objawy byly klasyczne ból brzucha biedunka, operacja poszla dobrze po 3 dniach mnie wypisano. Wczoraj wieczorem postanowilam wrocic do ćwiczeń i zaczelam od rozciagania brzuszkow. Wszystko bylo ok nic nie bolało. Dzis ok 13 godziny stasznie mnie zaczął bolec dół brzucha. Bol nie ustaje ciezko mi chodzic schylac sie. Czy moglam sobie cos uszkodzic? Co robic?

Z wyrazami szacunku
dr n.med.Marek Rodzeń
specjalista chirurg