Usunięcie wyrostka metodą laparoskopową i dolegliwości bólowe

Dzień dobry, Miałem wycięty wyrostek metodą laparoskopową 23.12.2015 3 tyg temu. 3 dni musiałem się schylić i zrobiłem przysiad i rozchyliłem nogi do zewnątrz i od tego czasu rozbolało mnie w okolicy pachwiny. Nad pachwiną miałem nacięcie gdzie był wprowadzony dren w trakcie zabiegu wycięcia wyrostka. Czym ten ból może być spowodowany?. Co zrobić, żeby ból minął?. W przyszłym tygodniu chcę już wrócić na siłownię. Uprawiam kulturystykę. Czy rozpocząć treningi i się tym nie przejmować?

Nie znam zakresu, przebiegu,efektu końcowego operacji ani zaleceń pooperacyjnych! Nie znam też obecnego stanu okolicy operowanej-nie potrafię wiec nic doradzić na odległość W-wa-Wronki!!! KONIECZNA WIZYTA U OPERATORA!!! zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - w takiej sytuacji nie ryzykowałbym ćwiczeń Trzeba trochę poczekać, jeszcze jest za wcześnie. Jednocześnie dobrze by było, aby Pana brzuch zbadał chirurg.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg