Powrót do aktywności sportowej i normalnej diety po operacji wyrostka robaczkowego

Witam serdecznie, w dniu 5 stycznia miałem operacje na wyrostek robaczkowy operacją laparoskopową. W dniu dzisiejszym to jest 14 stycznia ściągnięto mi szwy. Jestem cały czas na diecie lekkostrawnej. W jakim czasie będę mógł wrócić do normalnego odżywiania? Po jakim czasie będę mógł wrócić do aktywności sportowej czyli biegać i trenować crossFit? Na co powinienem zwracać szczególną uwagę po operacji wyrostka?

Na wszystkie te pytania powinien odpowiedzieć operator! Ja nie znam przebiegu operacji , stanu wyrostka itp. , aby móc na odległość odpowiedzieć autorytatywnie , zż

Lek. Zbigniew Ĺťurawski

Szanowny Panie - jezeli nie Pan dolegliwości (np. bólowych) może Pan juz dzisiaj wrócic do pełnej akteynościfizycznej i diety.
Pozdrawiam serdecznie, Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.