Powrót do pełnej aktywności fizycznej po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego

Witam, tydzień temu miałem wykonywana operację usunięcia wyrostka robaczkowego metodą klasyczną. Zastanawiam sie kiedy będę mógł wrócic do pełnej aktywności fizycznej (różne żródła podają różny czas rekonwalescencji). Chodzi mi przede wszystkim o trening na siłowni. Dodam, że czuję sie bardzo dobrze i rana ładnie się goi. Mam 21 lat i przed operacja byłem bardzo aktywny fizycznie. Pozdrawiam serdecznie

Jeśli rana pooperacyjna jest niewielka można powoli wracać do aktywności fizycznej po około 6-8 tygodniach od zabiegu.