Ćwiczenia fizyczne po operacji usunięcia wyrostka robaczkowego

witam chciałbym sie zapytac blizne opoperacyjna po usunieciu wyrostka robaczkowego mam blizne czerwoną i pod blizną zgrubiałe i w okół blizny spuchniete nic mnie to nie boli jestem miesiąc po operacji czy to cos powaznego i kiedy moge wrócic do wysiłku fiziycznego

Tak pewnie Pan się goi, że blizna przerasta. Nie jest to niepokojący objaw poza tym, że blizna będzie zapewne wyglądała mało estetycznie. To nic groźnego. Praktycznie już można powrócić do pełnego wysiłku fizycznego.