Ból brzucha po lewej stronie i wymiary jajników

Dzięń dobry robiłam ostatnio USG lekarz powiedziała że on nic nie widzi ale strasznie mnie boli po lewej stronie brzuch nie mam misiaczki i mam po lewej stronie siniaki co to może być? Z USG że prawy jajnik mam o wymiarach 30mm na 23mm. a lewy 27mm na20 mm i są bez pęcherzyków. Zatoka Duglasa ze śluzem płynu. Test zrobiłam wyszedł mi negatywny proszę o odpowiedzież bo smam już nie wiem co mam robić dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ginekolog wykluczył przyczyny ginekologiczne to proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.