Ból brzucha po łyżeczkowaniu z powodu poronienia

19 dni temuporoniłam. Byłam w 8 tygodniu i miałam łyżeczkowanie choć niby dziecko samo sie poronilo. Po tygodniu całkowicie przestałam plamic i wydawało sie być dobrze ale dwa dni temu zaczął mnie boleć brzuch. A wczoraj miałam jeden skurcz. Nie był on bardzo mocny ale jednak. Tak samo bolał brzuch i czułam skurcze podczas ciąży.

Elżbieta Rhone

Witam,
w takim przypadku najlepiej zgłosić się na kontrole do lekarza.