Ból brzucha po operacji przepukliny pępkowej przy użyciu siatki

Czy to normalne ze po operacji przepukliny pepkowej przy uzyciu siatki boli mnie brzuch a minelo juz 3.5 tygodnia of operacji? Lekarz powiedzial ze wszyl mi wiecej siatki by pokryc rowniez miesnie brzucha ktore sie rozeszly po porodzie.przepuklina byla NAD pepkiem a mnie boli w dole brzucha I po prawej stronie. Z gory dziekuje za pomoc.

Witam. To jest dość wcześnie od zabiegu, jednak jeśli ten ból pojawił się dopiero teraz to może być spowodowany innym "problemem". Trzeba zgłosić się do zbadania.