Ból brzucha po prawej stronie a nadchodząca owulacja

Pojutrze mam dzień owulacji. Przez dzisiejszy dzień pobolewał mnie brzuch, w sposób jakbym długo wstrzymywała mocz, a potem poszła się załatwić ( wtedy boli w specyficzny sposób brzuch ), z tym że po prawej stronie na dole boli bardziej. Czy objawy te są skutkiem nadchodzącej owulacji?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może Tak. Ale może wynikać z innych przyczyn. Jeżeli ból nie ustaje konieczne badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego.