Ból brzucha po spożyciu alkoholu

Witam. od pewnego czasu (2lat) po spożyciu alkoholu na drugi dzień boli mnie brzuch (od pępka cały środek między żebrami) czasem do takiego stopnia że cieżko się podnieść z łóżka, ból trwa przez cały dzień aż do następnego dnia. co moze byc nie tak ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może ma Pani taką nietolerancję alkoholu. Bez badania nie można nic więcej się domyślać i można jedynie dalej zgadywać. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego.