Ból podbrzusza i brzucha po stosunku

Witam, w piątek współżyłam z chłopakiem zrobiliśmy to dość szybko bez wcześniejszej gry wstępnej, w trakcie stosunku bolało mnie po prawej stronie, a po stosunku bardzo zaczęło bolec mnie podbrzusze, w nocy miałam nudności i ciezko było mi zrobić kilka kroków, brzuch boli mnie do dziś, jednak funkcjonuje już troszkę lepiej, boli mnie też pod żebrami i praktycznie cały brzuch, czy to że nie w środku nie było wystarczająco mokro, moze być przyczyna np jakiegoś otarcia lub naruszenia? co robić ?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Tak, to może być przyczyną problemu. Poza tym może pozycja była dla Pani nieodpowiednia lub proporcje anatomiczne między Panią a Partnerem niestety niewspółmierne. Wskazana konsultacja ginekologiczna i USG transwaginalne.