Ból brzucha po uderzeniu w 1 trymestrze ciąży

Witam!Jestem w 1 trymestrze ciazy,moja 5-letnia corka wskoczyla mi nie chcacy na brzuch.Nie krwawie,ani nie mam zadnych plamien,lecz boli mnie brzuch,czy moze to bydz cos powaznego?wizyte u lekarza mam dopiero w poniedzialek.Dziekuje za odpowiedz pozdrawiam

Bez badania odpowiedz jest niemożliwa. Jeśli rzeczywiście boli to lepiej pojechac do szpitala tam zdecydują potrzebna jest hospitalizacja.