Uderzenie w brzuch w 16. tygodniu ciąży

Witam.Jest mi glupio zadac to pytanie,ale musze.Jestem w 16 tygodniu ciazy,moj maz uderzyl mnie w brzuch,nie bylo to wielka sila,nie mam zadnych plamien,ani krwawien.Czy takie uderzenia moga byc szkodliwe dla malenstwa?Dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie ma objawów to raczej nic dziecku się nie stało. Jeżeli coś Panią niepokoi proszę udać się do ginekologa.