Pobolewanie brzucha w okolicach pachwin w 16. tygodniu ciąży

witam. Jestem w 16 tygodniu ciąży. Nie mam zadnych plamien, ale od dwóch dni pobolewa mnie brzuch w okolicach pachwin lub troszke wyzej. Jak leze na plecach to brzuch mi sie napina i jest twardy na malym obszarze, czuje tez co jakiś czas kłucie w pochwie. Czy powinnam zgłosić się do szpitala, poniewaz moj lekarz jest na urlopie. Biore nospe 2x1 dziennie. Lekarz przepisał mi duphaston na wypadek gdyby bardzo mnie brzuch bolał, ale bol ten nie jest bardzo silny. Co robić?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli ma Pani jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stanu swojego zdrowia, sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem!