Nieregularne ruchy dzieci w 16. tygodniu ciąży bliźniaczej

Witam.Jestem w 16 tyg i 3 dni ciazy blizniaczej dwuowodniowej i dwukosmowkowej bez zadnych problemow. Od okolo 15 tygodnia wyczuwalam delikatne ruchy dzieciatek,niestety od kilku dni jest przestalam i troche sie martwie.wiem,ze to wczesna ciaza i moga byc regularne,ale mozliwe jest ze w ogole przestalam czuc?dodam,ze to moja druga ciaza i wydaje mi sie,ze nie pomylilam ruchow z czyms innym.Bardzo sie martwie.

U wieloródek ruchy płodu są odczuwane przez ciężarną około 18 tygodnia- czasami zdarza się że wczesniej. Jednak mozna je pomylić z ruchami jelit. Wobec Pani wąrpliwości proponuję zgłosić się do lekarza prowadzącego w celu stwierdzenia czy wszystko jest w porządku. Jeżeli rzeczywiście to były ruchy, to w tak wczesnej ciąży nie muszą występowaćregularnie.