Ból brzucha po wstaniu z łóżka

mam pytanie od jakiegos czasu boli mnie dziwnie brzuch w szczegulnosci jak wstaje z lozka robilem usg i niby wszystko ok teraz czuje sie dobrze ale odczuwam jeszcze cos lekkiego w brzuchu..ale jak w pon gralem w pilke to wieczorem nie moglem sie podnies z lozka we wt juz bylo lepiej a dzis tylko troche czuje..co to moze byc prosze o rade???do jakigo lekarza sie udac?itp..aha gram zawodowo w pilke nozna..nigdy czegos takiego nie mialem..

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nie określił Pan lokalizacji występowania bólu. Być może dolegliwości są związane z występowaniem przepukliny. Nie można wykluczyć kontuzji w obrębie mięśni czy nieprawidłowości przewodu pokarmowego. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u lekarza.