Ból brzucha w okolicy wątroby u 21-latka

witam od kilku tyg, czuje napięty brzuch w prawej okolicy jakby wątroba. coraz bardziej mnie boli wieczorami nie mogę spać i mój brzuch jest bardzo napięty. co to może być? puchnie mi też prawa stopa wieczorami i rano najczęściej, do jakiego lekarza najlepiej się zgłosić i jakie badania mnie czekają

Najpierw proszę podejść do lekarza rodzinnego i zrobić podstawowe badania laboratoryjne i poprosić o wykonanie usg jamy brzusznej od tego będzie zależała dalsza diagnostyka.