O czym świadczy puchnięcie brzucha z jednej strony?

Witam opisze swój problem krok po kroku i proszę by wypowiedziało się jak najwiecej gastrologów bo już mam dość tego co mi jest Wiec tak zachorowałem i zaczolem chudnąć na twarzy był początek teraz i całe ciało poleciało wazę z 68kg teraz 58 kg problem polega na tym że po lewej stronie brzucha puchnie mi brzuch pod ostatnim żebrem tak samo czuję balon jak bym miał pod mostkiem i do tego mam bez przerwy w ustach uczucie jak bym miał pleśń śliski lepki śluz na języku i w tedy czuje sie nie do zyci

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna diagnostyka . Badania laboratoryjne usg jamy brzusznej to podstawowe . Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza rodzinnego