Ciągłe bóle brzucha z lewej strony, biegunka i posmak w ustach

Witam. :) A więc, Wszystko zaczęło się od 27 lutego gdzie zachorowałem na Zapalenie Płuc, biorąc Antybiotyki złapała Mnie biegunka która trzymała się miesiąc, ale przyśpieszając Temat... Od Dwóch miesięcy mam ciągłe bóle brzucha z lewej strony pod żebrami, Tak jakby jelita, biegunka do tego dochodzi i z każdym kłuciem brzucha mam dziwny posmak w ustach i język staje się żółty na krótki czas, U lekarza rodzinnego zlecili probiotyki, ale nie pomogło. Z góry Dziękuje za odpowiedź. Pozdrawiam :)

Lek. Tomasz Budlewski

W ramach porady internetowej bez badania fizykalnego pacjenta trudno mi coś doradzić. Konieczna wizyta u lekarza aby zalecić dalsze postępowanie.