Ból brzucha - wzdęcia i zgagi

Około pół roku temu dostałam tabletki od ginekologa na przyspieszenie okresu i od tamtej pory miewam straszne bóle brzucha w czasie miesiączkowania. Na dodatek czuję jakby tam na dole robiły się jakieś "kule" (nie wiem jak to nazwać) i po chwili jakby pękały. Mój brzuch także wydaje dziwne odgłosy, czasem aż źle siedzi mi się w szkole lub między ludźmi. Miewam także bardzo często wzdęcia i zgagi. Co się z tym brzuchem dzieje?

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!
Rozumiem, że tabletki zostały zastosowane w jednym cyklu. Jeśli tak, to nie mają one wpływu na obecne dolegliwości. Hormony działają w okresie do 24 godzin od przyjęcia tabletki.
Jeśli bolą Panią jajniki, powinna mieć Pani wykonane badanie USG narządu rodnego.
Z poważnaniem