Ból czoła promieniujący do nosa i brwi

Witam prosze o pomoc mam 40 lat bol glowy czolo i bol idacy od nosa do brwi przelewa mi sie w glowie przy przewracaniu sie z boku na bok przez tydzien bralam teraflu zatoki ale nic to niedalo glowa tez bardziej boli przy nachylaniu sie czuje sie tak jak bym miala zwymiotowac ogolnie czuje sie fatalnie

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego i/lub laryngologa. Niezbędna może okazać się w tej sytuacji antybiotykoterapia.