Ból dołu brzucha po operacji wycięcia wyrostka

Miałam operacje wycięcia wyrostka laparaskopowo. po 5 dniach zaczął się mocny ból ciągnący z lewej strony dołu brzucha. boli też przy kaszlu .Jaka może być przyczyna.

Trudno mi określić co obecnie się dzieje bez bezpośredniego badania. Ból jest zlokalizowany w całkiem innym miejscu niż usunięty wyrostek robaczkowy i wątpiące jest to, że może być związany z przebytym zabiegiem. Może to np. zapalenie lewych przydatków, może dróg moczowych po lewej stronie. Proszę z tym problemem udać się bezpośrednio do lekarza. Może trzeba będzie wykonać kontrolne badanie ogólne moczu, może USG, a może trzeba będzie skonsultować się z ginekologiem. Lekarz po bezpośrednim badaniu zaleci odpowiedni sposób postępowania.