Ból gałek ocznych i głowy a Euthyrox

Bolą mnie gałki oczne, bardziej lewa, pieką mnie powieki, zmian widocznych nie ma , ten stan trwa od kilku tygodni, ciśnienie i dno oka ok, jeszcze często boli mnie głowa nad oczami , gdzieś od 7-8 tyg biorę euthyrox 25,co robić?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, konieczna jest wizyta u endokrynologa, który zleci pełen profil badań hormonów tarczycy i obecności przeciwciał przeciw strukturom tarczycy. Pozdrawiam