Ból gardła 7 tygodniu po wycięciu migdałków

Dzień dobry, Jestem 7 tygodniu po wycięciu migdałków. Kilka dni temu byłem na siłownii a następnie zjadłem gorące oraz ostre jedzenie. Od tego czasu pobolewa mnie jedna strona. Ogólnie bóle nie są wielkie, głównie przy połykaniu czegoś lub przy ziewaniu, ból promieniuje do ucha. Nadmienię, ze po tej stronie 2 tygodnie po operacji wystąpił krwotok i zerwanie błony, gardło jest asymetryczne. Czy możliwe, aby po 7 tygodniach jeszcze występowały jakieś dolegliowsci bólowe? Po tej stronie rosną mi także żeby ósemki.

Raczej ból bardziej może być związany z wyrastającymi zębami ósemkami niż jakimś stanem po wycięciu migdałków. Oczywiście bez bezpośredniego badania trudno to określić. W razie wątpliwości radzę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z laryngologiem.