Ból gardła i czop ropny

Dolegliwości ból gardła. Czas trwania od 6 dni. 1d. ból gardła osłabienie, 2d. większy ból gardła, dreszcze, ból w stawach, ból glowy. Płukanie gardła tymiankiem leczenie się domowymi sposobami.3d. minimalna poprawa, lepsze samopoczucie. 3d. wieczór ból gardła promieniuje do ucha. 4d. Lepsze samopoczucie ból gardła po woli ustępuje. 5d. ból gardła coraz słabszy. Mimo to mam nalot na lewym migdałku- mały- ale jest i prawdopodobnie czopa ropnego po prawej stronie. Zastanawiam się czy to Angina?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście najpewniej wskazują na anginę. Proszę zatem nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu, który najpewniej wdroży antybiotykoterapię.