Ból gardła i ucisk w przełyku po zjedzeniu przypieczonego mięsa

Dwa dni temu jadłam przypieczone mięso. Połykałam duże kawałki, Od razu zaczęło mnie boleć gardło jakby kawałek tam utknął, wczoraj bolało cały czas, przy przełykaniu wszystkiego, a dziś czuje jakby tam coś było, strasznie boli cały czas już nie tylko przy przełykaniu. Możliwe ze jest tam jakaś rana? Że przecielam przelyk przy połykaniu tego twardego i ostrego mięsa ?

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że doszło do uszkodzenia śluzówki. Ponieważ ból jest silny proszę się skontaktować z lekarzem, który ew. zaleci badania dodatkowe, ponieważ jest to stan bardzo niepokojący. Być może doszło do minimalnej perforacji żołądka.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski