Uczucie ucisku w brzuchu po zjedzeniu posiłku

Witam, od soboty mam bóle brzucha. W sobote po kolacji z winem czułem dyży dyskomfort. Ucisk w nadbrzuszu. Po nocy dolegliwości znacznie zelżały, ale po obiedzie i kolacji w niedzielę mocno się nasiliły. Doszedł jeszcze ból nad pępkiem. W poniedziałek ból przeniósł się niżej w okolice pępka, nie był stały, w interwałach kilkudziesięcio sekundowych, kłucia. Trochę mdłosci. W tej chwili co jakiś czas odzywa się lekkie kłucie w okolicy pępka z prawej czy z lewej strony. Czy to coś poważnego?

Aleksander Ropielewski

Przykro mi, ale bez przeprowadzenia badania i ew. oceny badań dodatkowych nie jestem w stanie ocenić czy jest to coś poważnego. Proszę skontaktować się z lekarzem, który będzie miał możliwość pełnego badania i oceny sytuacji.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski