Ból gardła, penisa i odbytu po przygodnym seksie

Witam. W zeszłym tygodniu uprawiałem sex oralny i waginalny z przypadkowo poznaną dziewczyną. Po seksie zaczęło mnie boleć gardło, więc poszedłem do lekarza i dostałem antybiotyk Amotaks, jak również diagnozę, że to tylko zapalenie gardła. Natomiast od wczoraj, czyli jakieś 10dni od stosunku zaczął mnie boleć penis z prawej strony, jak również odbyt w bardzo dziwny sposób. Boję się, co to może być. Uprawiałem sex bez prezerwatywy. Czy mam zgłosić się do urologa? Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zdecydowanie proszę zgłosić się do specjalisty wenerologa, ew. urologa.