Zgrubienia na penisie po seksie

Po wielokrotnym seksie bez prezerwatywy wyskoczyły mi na penisie zgrubienia, cały czubek penisa jest tym zakryty. Wygląda to troche jakby wypukłe blizny. Przez to skóra jest bardzo sucha i podatna na pękanie. Nie są to ropne pryszcze czy jakieś trądziki, Bardzo mnie to martwi i proszę o pomoc

Witam!
Seks bez prezerwatywy zawsze wiąże się z możliwością przeniesienia zakażenia drogą płciową. Niestety na podstawie jedynie opisu nie da się postawić rozpoznania, konieczna jest wizyta u dermatologa-wenerologa, który po obejrzeniu zmian zaproponuje odpowiednie leczenie.