Zaczerwienienie i zgrubienie na skórze stopy

Witam. Od jakiegoś czasu zaobserwowałam na swojej stopie dziwne zaczerwienienie. Skóra zaczęła w tym miejscu grubniec i obecnie wygląda to jak skorupa skóry która gdy jest sucha pęka do krwi. Pielęgniarka powiedziała że chyba jest to grzybica... ale w aptece po opisaniu tego dostałam krem Cerko Derm 15 na zrogowaciały naskórek. Smaruje już ponad miesiąc i bez zmian. Na początku żeby to nawilżyć smarowalam wazelina po czym wyskoczyły mi na tych zaczerwienieniach krostki.

Minął miesiąc - to dość czasu, żeby zrozumieć, że chorób skóry nie diagnozujemy u aptekarzy i pielęgniarek. Trzeba pójść do dermatologa, przez internet nie postawię rozpoznania, za mało danych.