Ból głowy i rumieńce na twarzy oraz zaburzenia mowy

Proszę o pomoc!! Mam 20 lat. Jako dziecko często chorowałam. Od 10 lat boli mnie bardzo głowa i dostaje ogromnych rumieńców na twarzy. W 2013r. miałam niedowład nóg i lewej ręki z zaburzeniami mowy. Badania boreliozy nr.1 to IgG < 5AU/ml , IgM 22,2AU/ml nr.2 (miesiąc później) IgG <5AU/ml, IgM 25,4 AU/ml. W szpitalu zakaźnym nie stwierdzono boreliozy. 2015r niedowład całej lewej strony z zaburzeniem mowy. Niespecyficzne ognisko demielinizacji. PMR leukocyty 0.075 10`3/ul białko 47mg/dl itp

Aleksander Ropielewski

Wyniki badan nie sugerują jednoznacznie przyczyny niedowładu. Nie mając możliwości dokładnego zebrania wywiadu lekarskiego oraz oceny dotychczasowych badań nie jestem w stanie zaproponować nic ponad konsultacje z neurologiem, który będzie miał taką możliwość.