Ból głowy i swędzenie odbytu a możliwość choroby wenerycznej

5 miesięcy temu uprawiałem seks bez zabezpieczenia z mężczyzną. Jestem gejem zrobiłem test na HIV wirus typ A B i C oraz na kile VDRL. wszystko wszyło ze nie mam tych chorób. Niestety przez ten okres ciągle boli mnie głowa i swędzi odbyt. Czy to możne być rzeżączka lub chlamida albo jakaś inna choroba? Zamierzam zrobić posiew moczu;

Przygodne kontakty seksualne bez zabezpieczenia niosą za sobą ryzyko transmisji szeregu schorzeń. Ryzyko i typ zakażenia związane jest również z typem kontaktu. Przedstawione przez Pana objawy nie są specyficzne i nie umożliwiają postawienie rozpoznania bez badania klinicznego i dodatkowych. W Pana przypadku konieczna jest wizyta u dermatologa wykonanie pełnego skryningu wenerologicznego (niektóre badania należny powtórzyć). Badanie mikrobiologiczne moczu nie ma żadnego znaczenia. Do momentu wykluczenia ew. schorzeń należy powstrzymać się od aktywności seksualnej lub stosownie się zabezpieczać (prezerwatywy, unikanie kontaktów oralnych).