Współżycie a choroby weneryczne

Dzień dobry Dziękuję za odpowiedz. Mam pytanie jak uprawiać seks tak aby się nie zarazić chorobą weneryczną. Pewnego dnia mogę spotkać kobietę i chwili uniesienia możemy uprawiać seks nie chce każdej spotkanej kobiety pytać o stan zdrowia ponieważ nie które mogą kłamać . Prezerwatywa podczas seksu to podstawa na co jeszcze zwrócić uwagę aby się nie zarazić chorobą. chce czerpać przyjemność z seksu jak uprawiać seks wolny od chorób wenerycznych i jak się przed nimi zabezpieczyć

Witam! Proszę pamiętać, że prezerwatywa nie chroni w 100% przed chorobami przenoszonymi drogą płciową, w znaczący sposób zmniejsza jednak ryzyko ich przeniesienie. Podczas przygodnych stosunków seksualnych nie należy doprowadzać do kontaktu narządów płciowych bez zabezpieczenia. Proszę pamiętać również iż najskuteczniejszą metodą zapobiegania chorobom przenoszonym drogą płciową jest posiadanie jednej stałej partnerki.