Ryzyko zarażenia chorobami wenerycznymi z użyciem prezerwatywy

Dzień dobry Mam pytania w sprawie seksu. Prezerwatywy mają mikropory o których jest dużo napisane w internecie. Jaka jest skuteczność prezerwatyw przed chorobami wenerycznymi. Poznałem dziewczynę chce uprawiać zemną seks tylko się boję że mogę się czymś zarazić od niej wiem że miała dużo partnerów seksualnych załóżmy sytuacje dochodzi do seksu uprawiamy mam założona prezerwatywę i staram się nie dotknąć jej krocza żadną częścią mojego ciała jaka czy mogę się zarazić jakoś chorobą weneryczną

Unikanie dotknięć ciała partnerki to utopia.
Wielu panów przy tak małym zaufaniu do partnerki rozważałoby celowość współżycia.
To, że dana dziewczyna chce seksu z Panęm nie powinno mieć decydującego znaczenia przy podejmowaniu decyzji.
To Pan powinien bardzo chcieć, a tymczasem ma Pan ambiwalentną postawe, tak zwane "mieszane uczucia"...
Warto słuchać swojego organizmu, także lęków i obaw...
Pozdrawiam. JW