Przygodny seks a ryzyko wystąpienia choroby wenerycznej u 19-latka

Witam dziś uprawiałem seks z ledwo poznaną dziewczyną.Była brudna nie wydepilowana.Nie miałem prezerwatywy uprawiałem z nią seks max 30 sekund ona nie była w środku wilgotna robiliśmy to na sucho zdążyłem w niej dojść.Ona wcześniej nigdy nie zabezpieczała się z mężczyzną.Powiedziała żenie jest na coś chora lecz tego się boję że czymś się zaraziłem.Jaka jest na to szansa że złapałem HIV/AIDS/Kiłę/Rzeżączkę.Co teraz mogę zrobić .Błagam o pomoc boję się.

Uprawiając przygodny seks bez zabezpieczenia niestety jest Pan narażony na choroby weneryczne. Radzę udać się do poradni, w której przyjmuje dermatolog-wenerolog i tam po zebraniu wywiadu i badaniu lekarskim zostanie wdrożona odpowiednia diagnostyka. Wówczas będzie miał Pan pewność czy doszło do zarażenia czy nie.