Czy mam powtórzyć testy na HIV?

Witam! Odbyłem stosunek z nieznaną mi osobą w zabezpieczeniu które nie uszkodziło się. Po dwóch tygodniach nastąpiły objawy grypy. Gorączka 38 stopni, powiększone węzły chłonne szyjne ,kaszel i poty. Zapobiegawczo po 6 tygodniach od zbliżenia wykonałem test na HIV III oraz IV generacji w punkcie konultacyjnym AIDS obydwa wyszły negatywne. Z zapewnień konsultantów z doradztwa HIV otrzymałem informację że test IV generacji po 6 tyg wyklucza zakażenie HIV i mogę zaprzestać dalszego badania w tym kierunku. Martwią mnie natomiast dalsze dziwne objawy. Powiększone lekko węzły pachwinowe z bólem oraz pieczeniem a także wysypka skórna na tułowiu. A także zmęczenie. Czy szukać innej przyczyny objawów ,czy powtórzyć test na HIV po 12 tyg? Przypuszczając że objawy na 100% są spowodowane zakażeniem HIV. Nie wiem jakie kroki dalej podejmować. Nerwy wyprowadzają mnie z równowagi. Proszę o pomoc. Pozdrawiam
MĘŻCZYZNA, 37 LAT 3 miesiące temu

Po 6 tygodniach, jeżeli test był z krwi IV-VI generacji , to wynik jest wiarygodny. Jeżeli to był szybki test to proponuje go powtórzyć w lab. Pana objawy mogą wskazywać na zakażenie innym patogenem przenoszonym drogą płciową. proszę wykonać testy celem wykluczenia zakażenia. Najlepiej umówić się do lekarza. W razie pytań zapraszam na konsultację online. www.prepmed.pl