Ból głowy, infekcje dróg moczowych, utrata wagi, zaburzenia widzenia i stany depresyjne a możliwość wykonania badań

Jako dziecko mialam celiakie ktora ponoc zostala wyleczona. Czytalam jednak ze z celiakia to choroba gnetyczna z ktorej sie nie wyrasta.Mam 31 lat. Moje dwie ciaze wiklane byly cukrzyca ciazowa. Mam niedoczynnosc tarczycy. Biore euthyrox 88 mg.Zamiast przytyc to chudne chociaz jem dosc duzo i regularnie.Od kilku tygodni nieprzerwanie boli mnie glowa, miewam czeste infekcje drog moczowych mam zaburzenia widzenia i koncentracji, stany depresji.Jakie badania powinnam wykonac? Dziekuje za odpowiedz.

Dzień Dobry Pani,

Na Pani pytanie, zapraszam Panią do lekarza prowadzącego Panią, który zna Panią i historię Pani leczenia oraz Pani reakcję na to leczenie.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
Irena Mielnik-Madej