Ból głowy, migreny i problem z przełknięciem śliny

Od dłuższego czasu dokucza mi ból głowy, miewam migreny. Początkowo było to tłumaczone zbyt wysokim ciśnieniem, teraz ciśnienie jest w normie a bóle są coraz dziwniejsze. Głównie ból występuje po lewej stronie głowy, najczęściej za okiem, ale także po całej lewej stronie głowy. Dodatkowo przy kręceniu szyją czasami mam problem z przełknięciem śliny i ból się nasila. Coś jakby w szyi musi przeskoczyć i wszystko wraca do normy. Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

bez zbadania nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pani dolegliwości. Sugeruje wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.