Ból głowy oraz mięśni a rosnące ósemki

Proszę dołączyć poniższe do mojego pierwszego pytania: dodam jeszcze, że rosną mi od kilku lat ósemki (dolne), zęby staram się leczyć na bieżąco. Ból pojawia się w obrębie dolnej części głowy, promieniuje do uszu. Głowa boli jak przy gorączce, ale jej brak. Ból przy przełykaniu śliny. Gardło czyste (wg dwóch lekarzy), ale boli. Parę lat temu miałam problem z zatokami - wyleczone. Dochodzi ból mięśni - w okolicach żeber i pach. Jestem nerwicowcem, ale ból jest fizyczny. Jakie badania zrobić???

Można zrobić pantomogram szczęki i zębów, aby Stomatolog ocenił 8-ósemki
W razie problemów, może potrzebne bedzie ich usunięcie ??
Sporo skarg nerwicowych; ważny relaks i aktywność , rozmowy i spotkania z życzliwymi i miłymi ludźmi i dobra organizacja zajęć

Niezbędne jest wykonanie zdjęcia RTG pantomograficznego i ewentualnie tomografii stomatologicznej CBCT. Zatrzymane ósemki dolne mogą dawać silne promieniujące dolegliwości bólowe.