Czy od rosnącej ósemki może być powiększony migdałek?

Dzień dobry, Czy od rosnącej ósemki może byc powiekszony migdałek, bóle promieniujące do ucha przy przełykaniu oraz lekko rozpulchnione dziąsło w miejscu ósemki ale dziąsło nie boli.

Czy na pewno chodzi Pani o migdałek? Może myli Pani z odczynem ze strony węzłów.

Zalecam wizytę u stomatologa która rozwieje Pani wątpliwości.