Ból głowy oraz ręki

Mam 18 lat. Bardzo często boli minie głowa. Najczęściej lewa strona głowy a także jej tył. Bóle są raz silne raz mniej. Często z powodu bólu nie mogę wykonywać czynności np. stać, uczyć się, wykonywać coś, muszę się położyć inaczej nie dałabym rady. Także często mam ból lewej ręki. Od łokcia do dłoni. Także występuje sinienie, ale obydwu dłoni. Czasem miewam także zawroty głowy oraz kłucie w sercu. Miałam już wykonane badanie komputerowe głowy 2lata temu, które nic nie wykazało. Oraz podstawowe badania również dobre wyniki. Jakieś pól roku temu zasłabłam i byłam w szpitalu okazało się także, że wystąpiła arytmia serca.
18 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam,

Stwierdzenie epizodu zaburzeń rytmu serca prowadzące do zasłabnięcia wymaga diagnostyki. Jesli nie przeprowadzono jej w Twoim przypadku, należy do tego wrócić, gdyż może to odpowiadać za obecne dolegliwości. Wskazana jest również konsultacja neurologiczna. Brak zmian w tomografii nie wyklucza patologii funkcjonowania układu nerwowego. Pozdrawiam