Kołatanie serca a nieprawidłowy wynik EKG

Witam byłem u lekarza rodzinnego z powodu kołotań serca i zrobił mi ekg i wyszło płasko ujemny załamek t w odporadzniu v6 (po2-3 infekcja gardla) Dostałem skierowanie na sor i wszystko wyszło dobrze, 2x ekg, badania itd. Chciałbym zapytać dlaczego coś takiego wyszło mi rano? Dodam, że w szpitalu dostałem metocard z powodu tachykardia(prawdopodobnie nerwica

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, nie przedstawił Pan pełnego wyniku badania EKG, a jedynie jeden nieswoiste parametr, ktory sam w sobie nie jest diagnostyczny i nie wymaga leczenia. Jesli rytm pracy serca był podwyższony właściwym krokiem było skierowanie na powtórne badania. jesli kołatania serca sie powtórzą, prosze w czasie epizodu pilnie zglosic sie na badanie EKG, by zarejestrować arytmię. Pozdrawiam