Wynik spoczynkowego EKG 36-letniej osoby do analizy

Proszę o interpretacje ekg spoczynkowego. Rytm zatokowy miarowy,oś pośrednia,Zaburzenia przewodnictwa śródkomorowego,zespół rSr' od v1 do v3. Śladowy załamek Q w II,III,aVF,od V4 do V6.Ujemno - dodatni załamek T w III.Niewielkie obniżenie ST o 0,05mV w II,III,aVF oraz V5,V6.PQ 120 ms,QRS mks,QT447 ms.Od lekarza usłyszałam że kiedyś będę mieć problemy z sercem i tyle.Żadnych więcej wyjaśnień mimo pytań.Dodatkowo mam delikatne bóle w klatce piersiowej i uczucie jakbym nie mogła głęboko oddychać.

Renata GrzechociĹska

Nie można interpretować samego opisu EKG, należy zobaczyć krzywą. Dlatego proponuję udać się do lekarza rodzinnego lub kardiologa.