Ból głowy po upadku na betonie

Witam ., miałem wypadek 1,1,2015 do dzis boli mnie gowa byłem u lekarza przepisał mnei na badania ,a le nie zrobiłem ich bo okazało sie ze nei moge korzystac z NFZ , bez opłat. Obecnie nadal boli mnie głowa . WYpadek wygladał tak: za duzo wypiłem, upadeł na przystanku i straciłem przytomnosc.. była zima, potem ktos mnie znalazł i zaprowadził do domu.. nic nie pamietam, tyle ze zasnałem na betonie i na 2 dzie miałem problem z oddychaniem. Co powiniem zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do szpitalnej izby przyjęć. Konieczne są badania. Co do odpłatności Proponuje zarejestrować się w urzędzie pracy.