Co zrobić z tym bólem głowy po upadku ze schodów?

Dobry wieczór, wpadłam dziś ze schodów szczęście że uderzając głową miałam czapkę kaptur i szal ale uderzyła też z dość wysoka dolną częścią kręgosłupa w oblodzony beton po czym prawie z bólu straciłam przytomność,. Ból promieniuje do pośladków i ud nie potrafię leżeć na plecach na boku bolą kości miednicy, czy mogłam uszkodzić kręgosłup? Kiedy próbuje wstać trzęsą mi się bardzo nogi i tracą w pewnym momencie w nich czucie przy wstawaniu , czy powinnam zrobić rentgen ?

Do pełnej konsultacji ! Na pewno efekty potłuczenia , urazu.... Najważniejszy PACJENT; historia, objawy, inne problemy zdrowotne; sprawność fizyczna; ogólna wydolność i sprawność; . Ważny też element emocjonalny ...Pozdrawiam i zapraszam