Ból głowy, powiększone piersi i nudności a negatywny test ciążowy

Od 4lat brałam regularnie harmonet. Jednak po rozmowie z mężem odstawiłam tabletki jako, że chcielibyśmy mieć dziecko. Ostatnią tabletkę przyjęłam 23 sierpnia, krwawienie nastąpiło 26.08. Po kilku dniach nastąpilo kolejne krwawienie z odstawienia trwało 2dni i było prawie niezauważalne. Objawy to ból głowy, nudności, senność, powiększone piersi, duszność. Dzisiaj zrobiłam test ciążowy i jest negatywny. Czy możliwe, że jestem w ciąży? Test się pomylił?
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie. Test ciążowy daje miarodajny wynik najwcześniej 10-14 dni od daty zapłodnienia. Optymalnie jest go natomiast wykonać w dniu spodziewanej miesiączki, wtedy istnieje najmniejsze ryzyko wyników fałszywie ujemnych. Radziłabym ponownie wykonać badanie za 7-10 dni.