Ból głowy w okolicy potylicy od 2 miesięcy

Witam.Od ok 2 miesięcy mam bóle głowy od górnej części takie gniecąco klujace.czasem okolice potylicy.Tydzień temu pojawiło się zmeczenie nóg (jak po bieganiu wata i ból mięśni podczas chodzenia)dwa dni później to samo na rękach. Do tego zalewają poty czoło,dłonie i stopy. Tętno i ciśnienie lekko w górę 140/90 /85. Doszły zawroty głowy, niepewność chodzenia.Od 2 dni jakby prawa noga i ręką była słabsza ale nie w siłę tylko szybciej się męczy. Palce 4 i 5 tej ręki jakby sztywnawe ale pod kontro

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.