Gorączka, przeziębienie, ból szyi i głowy oraz drętwienie kończyn

Witam mój problem polega na nietypowym przeziębieniu mam gorączkę ból głowy i szyji towarzyszy temu również dretwienie rąk i nóg stopy i dłonie są lodowate bolą mnie również plecy w okolicy nerek prawa ręka również mnie boli do tego stopnia ze nie potrafię utrzymać kubka proszę o poradę czy to przeziębienie a może coś poważniejszego z góry dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.