Ból głowy wieczorami i kłucie na wysokości łopatki

ostatnio mam dużo problemów , głównie wieczorami jest mi słabo bardzo boli mnie głowa. Ciśnienie mam podwyższone lecxz mam tak od urodzenia. Teraz czuję kłucie na wysokości lewej łopatki . Co to może być

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby móc zastosować odpowiednie postępowanie. co to znaczy że ma Pan podwyższone ciśnienie od urodzenia? była przeprowadzona diagnoza? proszę udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.