Ból głowy za prawym uchem po uderzeniu czołem w kant szafy

29 marca w wyniku omdlenia uderzyłam czołem w kant szafy. Powstała głęboka rana o długości ponad 4 cm. Na SOR założono 6 szwów. Zrobiono RTG głowy, niczego nie wykazało. Szwy zdjęto 8 kwietnia. Cały czas pobolewa mnie głowa za prawym uchem, mam uczucie rozpierania. Nie są to bóle bardzo silne. Poza tym podczas czytania i pracy z komputerem uczucie rozpierania pogłębia się. Czy możliwe, aby powstał krwiak? Nie mam nudności. Dostałam od neurologa skierowanie na TK, ale oczekiwanie to ok. 70 dni.

Witam. Jeśli dolegliwości bólowe pojawiają się w bezpośrednim miejscu urazu najprawdopodobniej wynikają z miejscowego obrzęku ranu. Typowe objawy krwiaka śródmózgowego to nudności, wymioty, zaburzenia widzenia, niedowłady, stany przedomdleniowe, złe samopoczucie - gdyby pojawiły się jakiekolwiek z nich proszę zgłosić się na izbę przyjęć najbliższego szpitala.